Dünyanın en iyi ısıtıcılarından bazılarını geliştirmek zaman alır. 100 yıl.

1917'den beri, BEHA, Norveçli ev ve işyerleri için elektrikli ev aletleri ve ısıtıcılar konusunda lider tedarikçilerinden biri olmuştur. Derin köklü bir kalite felsefesi, başlangıcından bu yana, Beha'nın ürün geliştirme ve üretimini karakterize etmiştir. 100 yılı aşkın araştırma, geliştirme ve tecrübe bugünün BEHA ürünlerine dahil edilmiştir.

1917’de başladı

Her şey 1917'de Porsgrunn'daki Floodeløkka'da başladı. Kurucu, Kongsberg'den Carl Eugene Berg-Hanssen adlı genç bir mühendisdi..

Başlangıçta fabrika Berg Hanssen Elektrik Fabrikaları adı oldu. 1923 yılında, BEHA adı Berg-Hanssen'de "BE" ve "HA" birleştirilerek yaratıldı. 1924'te şirket, ilk mütevazi üretim alanlarından büyüdü ve Porsgrunn'da hala "BEHA çiftliği" olarak bilinen Løvenskiold sokağında modern ve büyük fabrika binası olarak kuruldu. 1973 yılında, şirket, Porsgrunn'ın hemen dışındaki Heistad'da 12,000 metrekarenin üzerinde yeni bir modern üretim tesisi inşa etti. Burada BEHA, ürün geliştirme ve depodan satış ve servis departmanına kadar her şeye sahiptir. Günümüzün ısıtıcı üretimi, elbette modern bir endüstriyel operasyon için belirlenen kalite şartlarına göre gerçekleştirilmektedir.

Görünür kalite
Derin Köklü bir kalite felsefesi, 1917 yılında kurulduğu günden bu yana, Beha'nın ürün geliştirme ve üretimini karakterize etmiştir. 100 yılı aşkın süredir devam eden araştırma, geliştirme ve deneyim, bugünün BEHA ürünlerine dahil edilmiştir. Diğer Norveçli üreticiler, kendi ısıtıcı üretimlerini “söndürürken” BEHA, “Norveç” kalite felsefesini tüm yollarla sürdürdü. Bu, Beha ürünlerinin her zaman yüksek kalite ve düşük reklam düzeyine sahip olduğu anlamına geliyor.

10 Milyondan Fazla Ürün
1917 yılında ilk elektrikli ısıtıcı ortaya çıktığı için, 10 milyondan fazla BEHA ürünü hem Norveç'te hem de yurtdışında kalite bilincine sahip tüketicilere ulaşmıştır. Sektörden bağımsız olarak, çok uzun bir süre boyunca sürekli üretim yapan çok az sayıda Norveç imalat şirketi var.

100 yıldan uzun süredir aktif pazarlamacı
1920'lerin hipermodernitesi
Eski, onurlu ve sağlam
1917'de: Beha'nın ilk elektrikli ısıtıcı
2018'de Akıllı: Dahili Wi-Fi'li cam ısıtıcı PGV 6

Toplam Kalite
Ürün Geliştirme sürekli bir süreçtir. Hem bileşen hem de mamul tarafında uluslararası olarak tanınmış tedarikçilerle işbirliği yaparak, Behas hırsası gelecek nesillere memnun müşterilere sahip olmaktır. Bugün, BEHA, küresel çevre, elektrik, teknoloji, kalite ve tabi ki tasarımın ön saflarında yer alan ısıtıcılar üretmektedir.

Güç Tasarrufu Sağlayan Akıllı Isıtıcılar
Yeni nesil akıllı ısıtıcılar, yerleşik bir Wi-Fi ve mobil veya tabletten bir uygulama ile kontrol edilebilen gelişmiş elektroniklere sahiptir. Isıtıcılar da uzaktan kontrol edilebilir. Beha uygulaması ile, her odadaki ısıtıcıların sıcaklığı tüm hafta içi için programlanabilir. Uygulamayı kullanırken, ısıtıcıları bir veya daha fazla odada donma koruması veya çocuk güvenliği içine koyabilir ve açıp kapatabilirsiniz. Akıllı ısıtıcılarda ayrıca bir açık pencere detektörü vardır - soğuk akış işlevi denir. Tüm bu özellikler daha yumuşak bir sıcaklığa ve daha düşük güç tüketimine katkıda bulunur. Behas smartovner uygulama yönetimi ile ve uygulama olmadan kullanılabilir. Sıcaklık, uygulama ile veya termostat çarkı ile değişirse, ayarlanan sıcaklık, zeminde yerleşik bir projektör ile 10 saniye boyunca gösterilecektir.

Çevre dostu
Beha Akıllı Isıtıcı, ısıtıcıların toz yakmaması için düşük yüzey sıcaklıklarına sahiptir. Hepimiz için ve özellikle astımlı ve alerjisi olanlar için iyidir. 

Yüksek Elektrik Güvenliği
Tüm BEHA güç ürünleri NEMKO veya SEMKO tarafından kontrol edilir ve onaylanır . Bunlar BEHA'nın tüm ürünlerini boyun eğdirmek için seçtiği gönüllü onaylama şemalarıdır, böylece bir tüketici olarak elektrik güvenliği açısından ek bir güvenlik hissedeceksiniz.