Beha Akıllı Isıtıcı'nızı
Beha SmartHeater Uygulaması ile kontrol edin

Tüm BEHA akıllı ısıtıcıları, mobil veya tabletten Beha SmartHeater uygulaması ile ısıtıcıyı kontrol etmenizi sağlayan dahili Wi-Fi'ye sahiptir. Uygulamayı Google Play'den veya AppStore'dan ücretsiz indirebilirsiniz. Hem Türkçe hem de İngilizce dilinde talimatları sayesinde kurulumu kolaydır:

Not: Kablosuz bir ağa bağlanırken, 2,4 GHz kullanılmalıdır.

  1. Beha SmartHeater uygulamasını cep telefonunuza veya tabletinize indiriniz.

  2. Yer oluştur - ör. «Ev» veya «Yazlık».

  3. Örneğin bir oda oluşturun. "Oturma odası".

  4. Bir oda seçin ve soba ekleyin ve örneğin fırına bir isim verin. "Güney duvarı".

  5. Kablosuz modemin şifresini girin.

  6. Isıtıcıyı açınız. Wi-Fi sembolü yanıp söndüğünde, ısıtıcı otomatik olarak yönlendiriciyi arayacaktır. Yönlendiriciyi bulduğunda, size bildirilecektir. Odadaki her yeni ısıtıcı için prosedürünü tekrarlayın.

Android ve mobil cihazlar için Beha SmartHeater uygulamasını indirin:

Manual indir

Türkçe Kullanım Kılavuzu

İngilizce Kullanım Kılavuzu

Çok Dilli Kullanım Kılavuzu

Mobil veya tabletten
kolay yönetim

Mobil ile Full Kontrol

Beha SmartHeater uygulaması ile, herhangi bir odada ve her yerde, tüm Beha Akıllı ısıtıcınız için gelişmiş bir ısıtma programı oluşturabilir ve uzaktan kontrol edebilirsiniz.

Beha SmartHeater uygulaması ile kolayca girebilir ve tema geçişini çoklu tuş vuruşlarıyla kontrol edebilirsiniz. Ev, Yazlık ve Daire.

Tüm yerleri özelleştirip kontrol edebilirsin, örneğin: Evdeyken "Evdeyim" yada Tatildeyken "Dışardayım"

Örneğin, her bir ısıtıcı için programlar oluşturabilirsiniz. "Güney duvar", örneğin her odada. Her yerde "oturma odası", örn. "Ev"

Örneğin, 'konum' kullanımıyla ilgili olarak kendi programlarınızı oluşturabilir ve uzaktan kontrol edebilirsiniz. Evdeyken veya uzaktayken işteyken.

Evde ya da işte olacağınız zaman için haftalık bir program oluşturabilirsiniz. Isıtıcı, daha sonra farklı günlerin sıcaklığını otomatik olarak ayarlayacaktır.

Örneğin, "hafta içi türüne" erişebilirsiniz. «İş günü» ve sıcaklığı gün boyunca düzenlenmesini istediğiniz şekilde ayarlayın.