Avantajları:

Manuel ayarlanabilir termostat

Termostatın standart sapması 20ºC oda sıcaklığında 0,2ºC'dir.

Oda sıcaklığı 20ºC olduğu zaman ön panel yüzey sıcaklığı max 80ºC'dir..

1,5m kablo uzunluğu

Aşırı ısınmaya karşı termal koruma

Çelik ön yüzey

Toz yakmak - Havayı kurutmaz

Islak zemine uygun. IP24 sertifikalı

Elektronik termostat

İndirmeler:

Beha Mobil Uygulaması:

  • Last ned på Google PlayStore
  • Last ned på Google PlayStore

Beha Smartheater uygulaması Beha Smartovner için özel olarak geliştirilmiştir.

Norveç yapımı kaliteli ısıtıcı
Çelik ön cepheli elektrikli konvektör BEHA tarafından geliştirilmiş ve Porsgrunn'da Beha fabrikasında üretilmiştir. Isıtıcılar, iç ortam için tasarlanmıştır. 

Daha iyi iç ortam iklimi

Geleneksel ısıtıcılar, genellikle ısıtma elementi üzerinde biriken tozu 225ºC den itibaren yakarak,hoş olmayan kokulara ve is lekelerine neden olurlar.Bu problemler BEHA Çevre Dostu panel ısıtıcıları ile ortadan kaldırılmıştır.
Tozun yanmasında ısıtıcıların içindeki ısıtma elemanlarının yüzeylerinin fazla ısınması ve ön panel yüzey sıcaklığının yüksek olması neden olur. Anketler kritik toz yanmanın 225 ° C'de başladığını göstermektedir. BEHA Isıtıcıları yüzey alanını arttırarak,normal çalışma yüzey sıcaklığını düşürmek üzere tasarlanmıştır.İlk çalıştırıldığı anda ısıtma elemanı sıcaklığı birkaç dakika için 225ºC çıkar,daha sonra azalır,100ºC de sabit kalır.  
 
Güvenlik
Bütün ısıtıcılarda kontrol panelinin üzerinde kilitlenebilir bir kapak vardır. Okul ve halka açık yerlerde üstteki kapak sabitlenerek sadece görevliler tarafından açılmalıdır. Diğer bir önemli güvenlik özelliği ise kumaş gibi bir obje ısıtıcının gövdesine düştüğünde,ısıtıcının otomatik olarak devre dışı kalmasıdır.Obje kaldırıldığında ve ısıtıcı normal çalışma sıcaklığına döndüğünde bu özellik otomatik olarak yeniden devreye girecektir.
 
Montaj 
 
BEHA konvektör ısıtıcıları,evlerin en soğuk bölgesi olan pencere altlarına uyacak şekilde tasarlanmıştır. Güvenli kurulum ve çalıştırma için panel ısıtıcılar çift izolasyonl'lu olarak tasarlanmıştır.220-240 V, topraklı veya normal duvar prizine takılabilir.