Avantajları:

  

 • Set sıcaklığının zemininde projektör ekranı
 • Ayar sıcaklığının dahili hafızası
 • App ile ve olmadan kullanılabilir
 • Fişli 1.5 m kablo
 • Aşırı ısınmaya karşı termal koruma
 • Çelik ön cephe
 • Havayı kurutmaz - Toz yakmaz
 • Islak oda IP24'te kullanım için onaylandı
 • Elektronik termostat

İndirmeler:

Beha Mobil Uygulaması:

 • Last ned på Google PlayStore
 • Last ned på Google PlayStore

Beha Smartheater uygulaması Beha Smartovner için özel olarak geliştirilmiştir.

Beha Akıllı Isıtıcı PV 20 Wifi çelik ön cepheli, Beha'nın elektrikli ısıtıcılar üreticisi olarak 100 yılı aşkın tecrübesinin bir sonucudur. Isıtıcı Norveç'te tasarlanmış ve üretilmiştir. Elektronik termostat ve ısıtıcınızı mobil veya tabletten kontrol etmenizi ve uzaktan kontrol etmenizi sağlayan dahili Wi-Fi ile birlikte gelir. Ayarlanan sıcaklık, ısıtıcının altındaki zemine yansıtılır. Isıtıcı, ıslak odalarda kullanılmak üzere onaylanmıştır.

Norveç'te üretilen kaliteli ısıtıcı

Çelik ön cepheli Beha Akıllı Isıtıcılar Porsgrunn'da Beha fabrikasında geliştirildi ve üretildi. Isıtıcılar, gövdenin temel ısıtması için tasarlanmıştır. Farklı yüksekliklerde (iki yükseklikte) ve (on bir) uzunlukta mevcutturlar.

Mobil veya tabletten kontrol edilebilir

Tüm BEHA Akıllı Isıtıcılar, mobil veya tabletten Beha SmartHeater uygulaması ile ısıtıcıyı kontrol etmenizi sağlayan dahili Wi-Fi'ye sahiptir. Uygulamayı Google Play'den veya AppStore'dan ücretsiz indirebilirsiniz. Hem Türkçe hem de İngilizce dilinde talimatlar mevcuttur, anlaşılması ve kullanımı kolaydır. Isıtıcılar aynı zamanda manuel olarak da kullanılabilir. Ayarlanan sıcaklık, ısıtıcının altındaki katta büyük ve net rakamlarla yansıtılır.

Daha iyi iç ortam iklimi

Geleneksel ısıtıcılar, genellikle ısıtma elementi üzerinde biriken tozu 225ºC den itibaren yakarak,hoş olmayan kokulara ve is lekelerine neden olurlar.Bu problemler BEHA Çevre Dostu panel ısıtıcıları ile ortadan kaldırılmıştır.
Tozun yanmasında ısıtıcıların içindeki ısıtma elemanlarının yüzeylerinin fazla ısınması ve ön panel yüzey sıcaklığının yüksek olması neden olur. Anketler kritik toz yanmanın 225 ° C'de başladığını göstermektedir. BEHA Isıtıcıları yüzey alanını arttırarak,normal çalışma yüzey sıcaklığını düşürmek üzere tasarlanmıştır.İlk çalıştırıldığı anda ısıtma elemanı sıcaklığı birkaç dakika için 225ºC çıkar,daha sonra azalır,100ºC de sabit kalır. 

Güvenlik

Bütün ısıtıcılarda kontrol panelinin üzerinde kilitlenebilir bir kapak vardır. Okul ve halka açık yerlerde üstteki kapak sabitlenerek sadece görevliler tarafından açılmalıdır. Diğer bir önemli güvenlik özelliği ise kumaş gibi bir obje ısıtıcının gövdesine düştüğünde,ısıtıcının otomatik olarak devre dışı kalmasıdır.Obje kaldırıldığında ve ısıtıcı normal çalışma sıcaklığına döndüğünde bu özellik otomatik olarak yeniden devreye girecektir.

Montaj

BEHA konvektör ısıtıcıları,evlerin en soğuk bölgesi olan pencere altlarına uyacak şekilde tasarlanmıştır. Güvenli kurulum ve çalıştırma için panel ısıtıcılar çift izolasyonl'lu olarak tasarlanmıştır.220-240 V, topraklı veya normal duvar prizine takılabilir.