Sık sorulan sorular

Beha neden panel ısıtıcılarını ve «Smartovner» için liste pencerelerini çağırıyor?

Çünkü tüm BEHA Smartovner (cam ve çelik cepheli panel ve fırın fırınları) , mobil veya tabletten uygulama olan Beha SmartHeat ile fırını kontrol etmenizi ve kontrol etmenizi sağlayan yerleşik Wi-Fi ve gelişmiş teknolojiye sahiptir . Uygulamayı Google Play'den veya AppStore'dan ücretsiz indirebilirsiniz. Hem Norveççe hem de İngilizce dilinde talimatları vardır ve kullanımı kolaydır. Tüm Beha Smartovner, Porsgrunn'daki Beha Fabrikaları tarafından geliştirilmiş ve üretilmiştir ve 5 yıl garantilidir. Beha'nın tüm elektrik ürünleri NEMKO veya SEMKO tarafından kontrol edilir ve onaylanır.

Akıllı Oven'i Wi-Fi ağına neden bağlayamıyorum?

Beha Smartheater Uygulamasının fırını “bulamamasının” birkaç nedeni olabilir. Her şeyden önce, telefonunuzun herhangi bir 5GHz ağında değil, yönlendiricinizdeki 2.4 GHz ağa bağlı olması gerekir. Bağlantı sorunlarıyla ilgili daha fazla ipucu için, şu adrese gidin: Neden Wi-Fi'ye bağlanamıyorum?

Eski bir Beha ürünü için yedek parça siparişini nasıl verebilirim?

Yedek parçalar için çevrimiçi mağazamızda parçalar bulabilir ve sipariş verebilir veya müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Bir Beha ürünü için yedek parça sipariş ederken, ürünün modeli, tipi ve seri numarası hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Bu bilgi, ürüne yapıştırılmış bir tip levhada bulunabilir. Farklı ürünlerdeki tip plakalarının ve konumlarının listesine bakın.

Seri numaramı Beha ürünümde nasıl bulabilirim?

Bir Beha ürünü için yedek parça sipariş ederken, ürünün modeli, tipi ve seri numarası hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Bu bilgi, ürüne yapıştırılmış bir tip levhada bulunabilir. Farklı ürünlerdeki tip plakalarının ve konumlarının listesine bakın.

Tüm Beha ürünleri Norveç'te üretilecek mi?

Temel ısı ürünlerinin ve Beha Smartovner adını verdiğimiz panel ısıtıcılarımızın çoğu, Porsgrunn'da Beha Fabrikker tarafından geliştirilmiş ve üretilmiştir. Akıllı Fırınlarımız tam 5 yıl garantilidir. Ev aletlerinde (ocaklar, ocaklar ve vantilatörler), Beha'nın kalite, tasarım ve ürün özelliklerine ilişkin katı gereksinimlerini karşılayan tanınmış uluslararası üreticilerle işbirliği yapıyoruz. Beha'nın tüm elektrikli ürünleri de Nemko veya Semko tarafından kontrol edilir ve onaylanır. Elektrik güvenliği ile ilgili olarak size ekstra güvenlik sağlar.

Beha'nın ürünlerini nereden satın alabilirim?

Beha'nın ürünleri Norveç'te bir dizi elektrikli mağaza ve zincir tarafından satılmaktadır. Bayi bul .

Beha ne tür ürünler satıyor?

Beha, modern elektrikli ısıtıcıların geliştirilmesi ve üretimi konusunda uzmandır . Isı ısıtıcıları iki ürün grubuna, baz sıcaklığa ve ek ısı ürünlerine ayrılabilir. Temel ısı ürünleri arasında, panel ısıtıcıları ve fırın fırınları gibi (özellikle) Beha Smartovner olarak adlandırdığımız sabit ısıtıcılar bulunmaktadır . Ek ısı ürünleri örneğin. serbest duran fırınlar , teraslar ve kuraklık ürünleri. Beha da kaliteli ürünler tedarik ev aletleri olarak fırınlar , zemin pişiriciler , ocaklar ve vantilatörler . Ürünlerimiz Norveç'te bir dizi elektrik deposu ve zincirleri tarafından satılmaktadır. Bayi bul.